Benecol® Z OLIWĄ Z OLIWEK, dzięki zawartości stanoli roślinnych, obniża poziom cholesterolu we krwi. Przekonaj się jak to działa!

Dostępne opakowanie: 225 g

EFEKT

Efekt obniżenia poziomu cholesterolu o 7-10% uzyskuje się przy ciągu 2-3 tygodni przy dziennym spożyciu od 1,5 do 3,0 g stanoli dziennie, czyli 3-4 kromek pieczywa posmarowanego produktem Benecol® Z OLIWĄ Z OLIWEK.

DAWKOWANIE

30 g to zalecana dzienna porcja produktu Benecol® Z OLIWĄ Z OLIWEK , zawierająca 1,5 – 2,4 g stanoli roślinnych. Dzienne spożycie stanoli roślinnych nie powinno przekroczyć 3 g. Opakowanie Benecol® Z OLIWĄ Z OLIWEK 225 g zawiera 7,5 dziennych porcji po 30 g.

ZALECENIA

Zaleca się spożywanie produktu Benecol® Z OLIWĄ Z OLIWEK jako składnika zdrowego stylu życia oraz zrównoważonej i różnorodnej diety bogatej w warzywa i owoce w celu utrzymania poziomu karotenu.

UWAGI

Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi. Produkt Benecol® Z OLIWĄ Z OLIWEK nie jest wskazany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dzieci poniżej 5 roku życia. Spożywanie produktu Benecol® Z OLIWĄ Z OLIWEK przez osoby zażywające leki obniżające poziom cholesterolu powinno odbywać się wyłącznie pod kontrolą lekarską. Istnieje wiele czynników ryzyka chorób serca. Zmiana jednego z nich nie daje pełnej gwarancji obniżenia ryzyka.

SKŁADNIKI

Składniki: woda, olej rzepakowy, oliwa z oliwek (11%), estry stanoli roślinnych (9,0 g / 100 g*), tłuszcz roślinny (palmowy), maślanka w proszku (z mleka), sól (0,9%), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna), aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (beta-karoten), witamina A (retinol), witamina D (cholekalcyferol).

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCLASSIC
Następny artykułLEKKI