Skip to content

Czy Benecol jest dla Ciebie dobry?

  • UŻYWANIE PRODUKTÓW BENECOL

Jeśli rozpoznano u Ciebie wysokie stężenie cholesterolu, to być może robisz już coś, aby obniżyć stężenie cholesterolu, jak na przykład ograniczasz spożycie tłuszczów nasyconych, jesz 5 porcji warzyw i owoców dziennie lub więcej pokarmów bogatych w błonnik, jak na przykład płatki owsiane. Produkty Benecol do jedzenia i picia z dodatkiem stanoli roślinnych mogą pomóc ci w zwiększaniu efektów tej ciężkiej pracy i są łatwe do włączenia do codziennego jadłospisu. Jednak to, co jest być może najlepsze, to ich wspaniały smak, a dzięki naszym unikalnym stanolom roślinnym stanowią potwierdzony sposób wspierający w obniżaniu stężenia cholesterolu w ramach zdrowej, zrównoważonej diety i stylu życia, które obejmują spożywanie 5 porcji warzyw i owoców, oraz w utrzymaniu stężenia cholesterolu na niskim poziomie dzięki codziennemu stosowaniu.

Możesz wybierać spośród wielu produktów Benecol o różnych smakach, aby codziennie uzyskiwać dodatkowe korzyści związane z obniżeniem stężenia cholesterolu, zatem dokonywanie zmian nigdy nie było łatwiejsze. A jak wiadomo, często to małe zmiany, a nie totalne rewolucje, zmieniają najwięcej. To, jaki produkt Benecol będzie dla Ciebie najlepszy, będzie zależało od twoich indywidualnych potrzeb, smaków i wymagań.

Opakowania produktów Benecol opatrzone są pełnymi informacjami na temat wartości odżywczych i składników; znajdziesz na nich również dokładną ilość stanoli roślinnych w każdej porcji. Wszystkie odpowiednie są dla diety wegetariańskiej, a napoje sojowe są idealne dla osób na diecie wegańskiej lub beznabiałowej.

Szukaj