Skip to content

Czy produkty Benecol są odpowiednie dla każdego?

  • UŻYWANIE PRODUKTÓW BENECOL

Produkty Benecol zalecane są wszystkim, którzy chcą obniżyć poziom cholesterolu, w tym osobom z chorobami układu krążenia (również chorobą wieńcową) oraz cukrzycą, którzy potrzebują niewielkiej pomocy w uzyskaniu docelowych stężeń cholesterolu. A także dorosłym i dzieciom z rodzinną hipercholesterolemią (dziedziczną chorobą przekazywaną w rodzinach, która może doprowadzić do bardzo wysokich stężeń cholesterolu).

Jednak kobiety w ciąży lub karmiące piersią i dzieci w wieku poniżej pięciu lat mają szczególne potrzeby żywieniowe i produkty żywieniowe Benecol mogą nie być dla nich odpowiednie pod względem odżywczym, dlatego grupy te powinny zawsze konsultować się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek produktów pomagających w obniżaniu stężenia cholesterolu.

Produkty Benecol nie są również przeznaczone dla osób, które nie muszą kontrolować stężenia cholesterolu we krwi, dlatego jeśli twoje stężenie cholesterolu nie jest za wysokie, możesz cieszyć się zwykłym produktem do smarowania na bazie oleju roślinnego – z oliwek, rzepaku lub soi, jogurtami o niskiej zawartości tłuszczu lub ich roślinnymi odpowiednikami.

 

Szukaj