Skip to content

Fitness – znajdź swoją motywację

Śledź swoje postępy

Istnieje wiele różnych sposobów śledzenia postępów w zakresie swojej sprawności fizycznej. Jednym z nich są aplikacje mobilne, które mogą pomóc w osiągnięciu Twoich celów.

Jeśli lubisz biegać, spacerować, chodzić w góry lub jeździć na rowerze, wypróbuj aplikację, która może śledzić tempo, czas, dystans oraz ilość „spalonych” kalorii. W zależności od aplikacji, możesz udostępniać swoje postępy znajomym i tworzyć harmonogram treningów dostosowany do Twoich potrzeb.

Dostępnych jest wiele aplikacji, z których większość jest bezpłatna, dlatego warto poszukać i sprawdzić, czy któraś Ci odpowiada.

Zarezerwuj swój czas

Doskonałym sposobem na zmotywowanie się jest traktowanie swoich ćwiczeń jak spotkań, których nie można przełożyć, jak wizyta u lekarza lub dentysty. Możesz je kontrolować, ustawiając sobie przypomnienia i dodając je do kalendarza.

To nie tylko wysiłek

Jeśli starasz się znaleźć motywację do ćwiczeń, spróbuj skupić się na osiąganych korzyściach. Pamiętaj, że ćwiczenia wpływają na samopoczucie, więc prawdopodobnie dzięki nim Twój nastrój się poprawi!

Czytaj również:

Orzechy laskowe – właściwości odżywcze i zdrowotne

Jak obniżyć, zbić wysoki cholesterol – sprawdzone metody

Czynniki powodujące wzrost poziomu cholesterolu

Szukaj